česky  •  English    

Kdo jsme

Studio Metlička je moderně vybavený kuchařský ateliér, specializující se na kurzy pečení a vaření pro děti školního věku, které se u nás zábavnou formou učí připravovat gastronomické speciality z celého světa. Studio Metlička se nachází na pražské Letné, jen pár desítek metrů od parku Stromovka.

Studio Metlička je rozděleno do dvou částí, teoretické a praktické. V teoretické části hrajeme hry, učíme se o surovinách, svačíme a fotíme se před naší sladkou zdí. V části praktické se učíme pracovat s rozličnými kuchyňskými nástroji a společně připravujeme dobroty z celého světa, sladké i slané, známé i neznámé. 

Studio Metlička se nachází uprostřed pražské Letné, zatímco se tedy děti na kurzu učí připravovat rozličné recepty, rodiče se mohou projít v blízké Stromovce či Letenských sadech, nakoupit v nedalekém OC Stromovka či posedět v jedné z mnoha příjemných kaváren v okolí. 

Kdo za tím vším stojí?

Lucie

Po vysokoškolských studiích a pár letech strávených kancelářskou prací se Lucie rozhodla spojit hned několik svých zájmů dohromady a v roce 2020 tak založila Studio Metlička. Lucie má bohaté zkušenosti s prací s dětmi, je rekvalifikovanou cukrářkou a certifikovaným zdravotníkem zotavovacích akcí. Vaše děti tak budou v těch nejlepších rukou!