česky  •  English    

Kurzy pro dospěláky

Aby to maminkám nebylo líto, pořádáme kurzy také pro ně! Narozeniny vašeho potomka se blíží a Vy byste se letos chtěla blýsknout potahovaným dortem, ale nevíte, jak na to? Manželův nejoblíbenější dezert je ten od tchýně a Vy to chcete změnit? Přihlaste se na jeden z našich kurzů! 

Ve Studiu Metlička pořádáme dopolední a večerní kurzy pečení pro dospělé, zaměřené především na českou klasiku a přípravu slavnostních dortů. Kurzy jsou určené jak naprostým začátečníkům, tak i mírně pokročilým. Kurzy vede profesionální cukrářka s mnohaletými zkušenostmi s výrobou zákusků i svatebních a narozeninových dortů, dozvíte se tedy nejen rozličné tipy a triky, ale především si vše samy vyzkoušíte a osaháte. Je samozřejmostí, že si vše, co na kurzu vyrobíte, odnesete domů.

Dětský potahovaný dort

dvoudenní dopolední kurz
Naučte se za dvě dopoledne upéct nadýchaný korpus, připravit lahodný krém, potáhnout dort a vymodelovat figurky s dětskou tematikou!
2 490 Kč

Dětský potahovaný dort

dvoudenní večerní kurz
Naučte se za dva večery upéct nadýchaný korpus, připravit lahodný krém, potáhnout dort a vymodelovat figurky s dětskou tematikou!
2 490 Kč

Drip cake

dvoudenní dopolední kurz
Naučte se za dvě dopoledne upéct nadýchaný korpus, připravit lahodný krém a ozdobit dort "drip" technikou aneb stékající čokoládovou polevou!
2 490 Kč

Drip cake

dvoudenní večerní kurz
Naučte se za dva večery upéct nadýchaný korpus, připravit lahodný krém a ozdobit dort "drip" technikou aneb stékající čokoládovou polevou!
2 490 Kč